Akademie životní energie

Energie, síla a vitalita

Tina Energy® záruka energie

Umění pečovat o svou životní energii je to nejdůležitější pro náš život.

Úvod do Akademie &

Proč je životní energie tak důležitá?

 

Životní energie je prvotní hybnou silou všech životních procesů. Základní tvůrčí silou. Prapodstatou života. Pokud jí máme dostatek, můžeme si užívat dokonalého zdraví, můžeme svobodně tvořit, milovat, naplnit beze zbytku svůj životní potenciál. Jestliže nám tato energie chybí, ztrácíme radost ze života, z tvorby, přestává se nám dařit ve vztazích i v ostatních oblastech života a ztrácíme své zdraví. Proto je umění nepřicházet o svou životní energii, obnovovat ji a posilovat, to nejdůležitější pro náš život! Pokud cítíte, že se vám této základní energie nedostává, že vám ubývá, nebo jste se rozhodli rozšířit svůj tvůrčí potenciál a chcete se naučit, jak se svou životní energií efektivně nakládat, jste tu správně. Naše stránky jsou určeny především pro ty, kteří se rozhodli tvořit se svou životní energií systematicky a dlouhodobě, své si na nich ale najdou i ti, kteří hledají jednotlivé nástroje pro svoji vlastní cestu.

Co byste rozhodně měli vědět o vaší životní energii?

Energie, síla a vitalita

Základní pilíře tvorby

Uvědomění Zodpovědnost Péče

Prvním krokem, který potřebujeme udělat, pokud cítíme nedostatek životní energie, je okamžitě zastavit její únik. Nejčastější příčinou úniku životní energie jsou naše vlastní programy mysli, prostřednictvím kterých je naše životní energie odsávána přes nejrůznější vnější podněty mimo naši kontrolu.

 

Odliv naší energie lze zastavit vědomě, vyžaduje to pouze určitou dávku uvědomění a vůle. Pokud nám energie uniká na nevědomé úrovni, budeme nejspíš potřebovat pomoc. Pro takový případ pro vás máme připravenu sadu nástrojů, které vám pomohou odstranit příčiny odlivu životní energie na úrovni nevědomí.

Členství v Akademii - síla - - energie - - vitalita - pro váš život

Ti, kteří se rozhodnou pracovat se svou životní energii soustavně a systematicky a ti, kteří chtějí mít k dispozici on-line přístup k nejaktuálnějším informacím o proudících energiích se souborem aktuálních doporučení, jak se v ten který den správně stravovat a jak aktuálně využít ostatních nástrojů pro svou životní energii, mohou využít členství v akademii na konkrétní měsíc prostřednictvím služby whatsapp.

 

Zkušenosti klientů a členů &

Dobrý den paní Tinko. Dnes jsem dozrála a je čas vyjádřit se. Změnil se mi život. Vlastně se mi stále mění. Jsem v nádherném procesu a jsem za to neskonale vděčná. Děkuji za to, že jsem si na vás klikla na internetu. Vaše koučinky, váš hlas, cvičení mi otevřely dveře do světa kouzel. Uvědomila jsem si , že cítím svou duši. Poznala jsem jí. Je to moje všechno! Píši to a tečou mi slzy. Zastavovat ten roztočený kruh je těžké, ale stojí to za to. Naučila jsem se sebelásce, sebeúctě, skutečně milovat své tělo a hlavně vnímat svou duši, cítit pocity v ní a pracovat se vzpomínkami z dětství. Je to opravdu dobrodružná cesta. A ty naše programy ega. To je skutečná třešnička na dortu, ale i to se po krůčcích daří. Přeji si být koučem své rodině a uzdravovat své vztahy se členy rodiny i své tělo. A po krůčcích se mi to daří. Není důležité v jakém věku s tím člověk začne, ale hlavně, že začne!!!! Za to cítím obrovskou vděčnost. Děkuji Bohu, své božské duši, ale hlavně děkuji Tinko vám a vaší rodině, protože vy jste mi tu cestu ukázala. Bůh mi vás poslal! Děkuji, děkuji, děkuji!!!

Odkedy poznám Tinku a Radka moj život sa vyrazne zmenil. Maju perfekne všetky oblasti života zosuladené a ja som vďačná že sa o svoje skusenosti delia s ostatnými. Absolvovala som viacero kurzov aj individualne koucinky a vďaka tomu mám konečne radost zo života a celkovo som uvolnenejšia. Veľmi oceňujem každodenné aktualizácie energií, doporučenie na stravu a cvičenie rebalancingu je úplný balzam pre moje telo. Po polroku cvičenia mam pevné a vyrysovane telo a nemám ani žiadne bolesti chrbtice. Nikdy by ma nenapadlo ze cvičenie na fit lopte dokáže uvoľňovať emočné odbloky v tele. Za mňa jednoznačne pokračujem s Tinkou a Radkom. Sú skvelí

Jsem moc moc ráda za Tínku i Radka. Prošla jsem několika kurzy a vždy jsem byla bohatší o informace i o prožitek. Tínčino super vnímání a načítání je obrovsky pravdivé a vždy pomůže, když se tomu otevřete. A hlavě jsem moc ráda za rebalancing.🙏Ve svém životě vnímám posun a jsem za něj ze srdce ráda.

Týnko, já nevím, co uděl tvůj kaučink s ostatními, ale mě se celkem slušně proměnil život k lepšímu. Hodně mi pomáhají vaše nahrávky (podcasty). Ty a Ráďa jste nabíječky a při rebalancingu se strašně nasměju. Škoda, že se mému Ráďovi už nechce cvičit, ale chápu, že ne každý se chce cítit dobře 😁. Mějte se krásně a zase zítra na viděnou na balónu! Anna K.

S Tínkou a Radkem jdu už od roku 2018 a vždy se mi od nich dostalo vstřícného a laskavého přístupu a hodně jsem se za tu dobu naučila a posunula. A jejich Akademie životní energie v členství je naprosto super!

U Tinky som mala už druhý individuálny koucink a za seba môžem potvrdiť, že nič účinnejšie som za svoj život nezažila. A to som v ezo sférach strávila niekoľko rokov, ale nepomohli mi žiadne metódy a nemali ani trvaly efekt v mojom živote. S Tinkou som riešila moju vnútornú naštvanosť a výbuchy hnevu, čo mi môj syn (3,5r.) neustále spúšťal svojim správaním a ja som sa nevedela z toho začarovaného kruhu vymotať🤔. Tinka vie presne na mieru vypátrať príčinu a dať účinné nástroje ako vyriešiť konkrétnu situáciu. Potom už len treba ísť podľa presného ,,návodu,, a vtedy je výsledok zaručený. Srdečná vďaka Tinka 🥰🥰🥰💞

Milá Tinko, milý Radku, z celého srdce chci poděkovat za vaši skvělou práci…. Díky vám jsem se hodně posunula, za což jsem nesmírně vděčná. Jsem na cestě přes 20 let (já vím)… Mám za sebou hodně výživný život, plný všelijakých zkušeností… Někdy si říkám, jestli si ta moje dušička nenaplánovala dva životy do jednoho… ❤ Díky své dlouhé cestě a taky díky vaší pomoci jsem, kde jsem, a jsem vážně vděčná, že mě už netrápí spousta každodenních starostí. Snažím se brát život jak jde, žiji v klidu a míru, brzy zahájím spoustu změn… Začnu stěhováním z Prahy, odchodem z práce atd., blíže své rodině….. Ještě jednou velké díky 🙏 za vaši práci a tvorbu.

Ahoj Tinko a Radku moc a moc Vám děkuji že jste tady pro nás. Stále jsem nemohla přijít co je u mě špatně, prostě jsem to vůbec neviděla. A proto jsem se snažila děti ve škole chránit a podporovat. Díky Vám jsem to pochopila a budu dál na sobě pracovat. Děkuji jste úžasní. Cítím se mnohem lépe.

Přeji krásný den!!! Posílám ke zveřejnění 🙂 Reference: (nebo jak se tomu říká) – Cítíte, že potřebujete pomoct, něco změnit, ale nevíte koho si vybrat? Komu dát svou důvěru? Proč právě Synergykouče? Proč právě Tínku? Hm. Také jsem váhala a obrovsky se bála. Teď zpětně to vnímám jako své nejlepší a nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě. S Tínkou jdu již devět měsíců a upřímně, Tínka mi zachránila manželství. Díky ní mé děti nepřišly o svou mámu, kterou milují. Díky ní jsem začala měnit pohled na svět, sebe i druhé a postupně nalézat samu sebe. Začínám se mít ráda a přicházet na to, že svět není nepřítel a že moc vše změnit je pouze v mých rukou. Díky jejímu vedení jsem začala pravidelně cvičit rebalancing, ikdyž jsem si ze začátku ťukala na čelo. Stačila mi jediná lekce a pocítila jsem ohromnou fyzickou úlevu, lehkost v těle a natolik mě to uchvátilo, že se rebalancing stal nedílnou součástí mého života. Spolu s mentálním koučinkem a doplňky stravy tak tvoří naprosto jedinečnou podporu na mé cestě. Je to geniální. Díky Tince, jejímu profesionálnímu, laskavemu přístupu, vhledům, zkušenostem a nástrojům, které přináší, rostu a vyvíjím se nejen já, ale celá má rodina. Konečně cítím blahodárnou úlevu a spokojenost. A za to jsem jí nesmírně vděčná.

O mně &

Svou první kvalitikaci jsem získala již v roce 1998. Od té doby se stále učím a směřuji vpřed

Zakladatelka a lektorka "Akademie životní energie"

Umění pečovat o svou energii je to nejdůležitější pro náš život

Osobní, vztahová a životní koučka

Specialistka na generační a omezenující programy mysli

Mentální a mentálně-sportovní koučka

Spolupracuji: FK Viktorka Žižkov, Gymnastika Vítězů

Koučka pro rozvoj potenciálu osobnosti

Pro oblast „Práce – finance – podnikání“

Koučka programu "Rodič kouč"

V rámci našeho projektu "Rozvíjíme děti"

Koučka a zakladatelka „Energy stylu“

Zdravého životní stylu v souladu s životní energií

Specialistka na "Přírodní doplňky stravy"

Výživový poradce a sportovní dietolog

Trenérka, sportovní masérka, cvičitelka

Tvůrce nového rebalančního a rehabilitačního cvičení

Lady coach pro ženy

Průvodkyně na cestě propojení se s vnitřní ženou a její energií

Zakladatelka a malířka "Léčivé galerie"

Colorterapie pro obnovu energie pomocí barev

Colorterapeutka a aromaterapeutka

Pro obnovu energie pomocí barev, rostlin a vůní

Spirituální koučka

Průvodce na cestě ke zdravé spiritualitě

Služby &

Všechny koučinky, konzultace i přednášky se týkají hlavně tématu životní energie! Bez energie, totiž nejsme schopni ani ráno vstát z postele, pracovat a žít kvalitní život, proto je důležité zastavit odliv energie dřív, než se naplno projeví.

Životní koučink dá vašim zaměstnancům možnost osobně růst a odemknout jejich potenciál. Náš život se skládá hlavně z práce a volnočasových, tedy osobních, aktivit. Každá část, ať pracovní či osobní, vždy přímo i nepřímo ovlivňuje tu druhou. Pokud vaši zaměstnanci, firemní partněři či kolegové, nejsou spokojeni s jakoukoliv oblastí svého života, promítne se to nejen do jejich psychické kondice, ale i do práce. Stejně tak, nejsme-li spokojeni v práci, ovlivňuje to nejen naši osobnost i naše vztahy.

„Je obecně známo, že lidé myslí v práci na soukromý život a ve volném čase zase na svou práci“. Zamyslete se teď prosím nad tím, jak tedy docílíte vysokého pracovního nasazení Vašich zaměstnanců? „Životní koučink pomůže vašim zaměstancům vést kvalitní a spokojený osobní i pracovní život, což vede k větší produktivitě, stabilitě a fungování celého kolektivu v zaměstnání.“

 

Odhalí  vzorce, které  vám brání být plni energie, být úspěšní a šťastní, podávat kvalitní výkony v rámcí týmu, případně se úspěšně realizovat.

Mé životní hodnoty &

Jsem zakladetelka značky Tina Energy – Záruka Energie. Mým největším darem je mimořádná intuice, schopnost velmi rychle se učit novým věcem a posouvat sebe i ostatní stále vpřed. Velmi ráda překonávám hranice toho, co je v životě možné. 

 

Nejdůležitějšími hodnotami  jsou pro mě vědomí životní energie, umění tvořit svůj život, sebepoznání a tvorba zdravých vztahů. Mou prioritou jako ženy a matky je tvorba zdravé a funkční rodiny, rozvoj mých dětí, pro které chci být zdravým vzorem.


Mým cílem je najít cesty k novým nástrojům, které jsou pro tvorbu zdravého života důležité. 

Jsem …. ⇓

Copyrihgt 2022 © Project by Tina Energy Design®